Fun Football Tournament

"Zabavni nogometni turnir" je nogometna (nogometna) igra vještine, strategije i sreće.Jedinstvena mehanika na potezu je jednostavna za igru, ali je vrlo zahtjevna za savladavanje.
"Zabavni nogometni turnir" je nogometna (nogometna) igra vještine, strategije i sreće.Jedinstvena mehanika na potezu je jednostavna za igru, ali je vrlo zahtjevna za savladavanje.Odaberite svoju omiljenu ekipu i pokušajte osvojiti Svjetski kup!Glavne karakteristike "Zabavnog nogometnog turnira": * jedinstvena igra-igre * odlična grafika, animacije i zvukovi * prijateljske i turnirske igre (do 8 ljudskih igrača, grupna faza, četvrtfinale, polufinale i finale) * 48 nacionalnih timovasa stvarnom FIFA-ovom snagom rangiranja (zahtjev za dodavanje svoje zemlje!) * svaki nogometaš s 4 jedinstvene karakteristike * 3 razine težine kada igra protiv računala * 4 igrališta (sunčano, kiša, snijeg, zatvoreno), svaki s jedinstvenom fizikom * način jednog i dva igrača...
fun-football-tournament

Web stranica:

Kategorije

Alternativa Fun Football Tournamentu za Web

Head Soccer

Head Soccer

Pomičite se u stranu, nogomet koji je teško kontroliran!Nogometna igra s jednostavnim kontrolama koje svi mogu naučiti u 1 sekundi.
Power Soccer

Zamislite da izazovete svog prijatelja ili protivnika širom svijeta.Zamislite da igrate 3D nogomet preko cijelog zaslona pravo u svom pregledniku?